Akademi Lazer

Telefon 0216 505 4008


WhatsApp +90 541 328 9610

Lazer Epilasyon Fiyatlarımız

Lazer Epilasyon Fiyatlarımız

Gerek Sağlık Bakanlığı gerekse Sanayi ve Ticaret Bakanlığı sağlık ve estetik ile ilgili internet ortamında fiyat verilmesini çıkarmış oldukları yönetmeliklerle yasaklamışlardır. Buna lazer epilasyon da dahildir.

Yaptıracağınız lazer epilasyon işleminde elde edeceğiniz sonuç her lazer epilasyon merkezin de aynı olmayacaktır. Daha iyi bir sonuç daha deneyimli, daha çok sayıda uzman doktor ve teknisyen gerektirecektir. Ucuza iyi bir sonuç almak çoğu zaman mümkün değildir. Ülkemiz koşulları da göz önünde bulundurularak lazer epilasyon yaptıracağınız fiyatın makul olması gerekir. Gerek yüksek fiyat verenler gerekse düşük fiyat verenler hakkında iyi araştırma yapmanızı tavsiye ederiz. Ülkemizde lazer epilasyon fiyatları genel olarak kendi çapında makul bir taban fiyat bulmuştur.

Düşük ücret ödeyerek yaptırdığınız lazer epilasyon yöntemleri ile tetiklediğiniz diğer kıllarınızın yok edilmesi yada oluşan komplikasyonların tedavisi için binlerce lira harcamak zorunda kalabilirsiniz.

Lazer epilasyon fiyatından önce en güvenilir ve en etkili epilasyon sonucunu elde edebileceğiniz merkezi veya merkezleri belirledikten sonra, fiyatı daha uygun olanı seçebilirsiniz.

Lazer epilasyon fiyatları konusunda daha ayrıntılı bilgi için lütfen ilgili sayfadaki formu doldurarak bize yollayınız. Uzmanlarımız en kısa zamanda size dönerek fiyat konusunda sizleri aydınlatacaklardır.

Uygulama esnasında koruyucu gözlüğünüzü mutlaka takınız. Acı duyduğunuz anlarda ani tepkiler yada kasılmalarda bulunmayınız. Düzenli olarak seanslarınızı takip ediniz. Uzun süre ara vermeniz önceden yapmış olduğunuz seansları etkisiz kılmakla birlikte tetiklemeye yol açabilir.