Akademi Lazer

Telefon 0216 505 4008


WhatsApp +90 541 328 9610

Akademi Hastanesi Lazer Epilasyon Klinik

2001 yılında İZMİT’ in ilk tam teşekküllü özel hastanesi olarak kurulan AKADEMİ HASTANESİ önemli bir sorumluluk üstlendiğinin bilincindeydi.

“Güvenilir, kaliteli ve ekonomik hizmet sunmak” misyonuyla çıktığımız yolda, özel hastaneciliği şehirde tanıtmak, kaliteli sağlık işgücünü yetiştirmek ve İZMİT’TE tutmak gibi alt görevlerimizde vardı. Yolumuzda ilerlerken önemli satırbaşları:

2001 Kuruluş ve faaliyete geçiş

2008 Güzellik Merkezi Birimimizin hastane bünyesinde faaliyete başlamıştır.

Kurumsal bir kimlikle, en iyi alt yapı, tıbbi donanım ve çağdaş teknolojiyi kullanarak, tecrübeli ve güler yüzlü bir ekiple, hasta haklarına saygılı hizmet vermektir. Kocaeli de ilk akla gelen, güvenilir, kaliteli ve ekonomik sağlık hizmeti vermektir. 13. yılımızın içinde bulunduğumuz bugünlerde branş sayımız 25’e, doktor sayımız 34’e çalışan sayımız 215’e ulaşmıştır. AKADEMİ HASTANESİ’Nİ bu noktaya getiren tüm doktor ve çalışanlarımıza teşekkür ederiz.

Kurumumuza duymuş oldukları güven ve sahip çıkmalarıyla bizi bugünlere getiren; işimize hep ilk günkü heyecanla gelmemizi sağlayan, bizi “Kentin Hastanesi” yapan KOCAELİ HALKI’NA şükranlarımızı sunarız. Bu yüzden biliyoruz ki önümüzdeki on yıllarda da “EMİN ELLERDEYİZ”.