Akademi Lazer

Telefon 0216 505 4008


WhatsApp +90 541 328 9610

Yasal Uyarı

Sitemiz Sağlık Bakanlığı 15.02.2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesine göre sunduğumuz hizmet ile ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamında hazırlanmıştır. Bu web sitesi ziyaretçilerin ihtiyaç duyduklarında kullanımlarına yönelik olmak üzere; yaygın olarak uygulanan işlemler hakkında arşiv niteliğinde bir bilgi sitesidir.

Bu sitede yer alan bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlı olup tüm kişilere uygunluğu hekim kontrolü gerektirir.

Sitemizde yer alan doktor uygulamaları hastanelerimizde yapılmaktadır.

15.02.2008 Tarih ve 26788 Sayılı Resmi Gazete'de Yayımlanarak Yürürlüğe Giren Ayakta Teşhis ve Tedavi Yapılan Özel Sağlık Kuruşları Hakkında Yönetmelik Hükümlerine Göre; Başta Lazer epilasyon olmak üzere Mezoterapi, Karboksiterapi, Ozonterapi, Botoks, Dolgu gibi invazif işlemler sağlık kuruşlarına tanınmış bir haktır.

Bu hakkın güzellik salonu ve kuaförler tarafından kullanılması yasaktır. IPL (fotoepilasyon) yöntemi ile yapılan epilasyon dahil invazif işlemlerin güzellik salonu ve kuaförlerde yapılması yasal olmadığından bu işyerlerinin faaliyetten men edilmesi gündeme gelecek ve bu da tüketicinin mağduriyetine yol açacaktır.

Yeni Yerimiz

Şehir Merkezinde Belsa Plaza karşısında Akademi Tıp Merkezi olarak hizmet vermekteyiz.

Lazer epilasyonu doktor kontrolünde yaptırın

Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Tıp Fakültesi Dermatoloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Mehmet Levent Taşlı, lazer tedavisinin mutlaka doktor kontrolünde yaptırılması gerektiğini belirterek, tedavi için en uygun dönemin de kış ayları olduğunu belirtti.

Ayrıntılar için tıklayınız.

Açılışımız

Yeni kadromuz ve yeni jenerasyon cihazlarımız ile 20 Haziran 2013' de hizmetinizdeyiz…